Aktualności

      Jesteśmy miesiąc po pierwszej z serii operacji mających ułatwić w przyszłości życie naszemu synkowi. Operacja była przeprowadzana 15 grudnia 2015 roku, przez wybitnego specjalistę z dziedziny ortopedii – dr Drora Paleya w Paley Advanced  Limb  Lengthening Institute  w West  Palm Beach  w  Stanach Zjednoczonych. Kolejna operacja czeka nas 6  marca  tego  roku.  Po  niej  wytężona  i  żmudna rehabilitacja.
       Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, w tym jeszcze roku czeka nas trzeci, jeśli i nie czwarty z szeregu zabiegów, które muszą być przeprowadzone planowo. Na drugim planie wydłużanie istniejących kości.
       To leczenie to wieloetapowy proces, potrzebujemy Waszego wsparcia. Nasz długotrwały pobyt w Stanach Zjednoczonych wiąże się z ogromnymi wydatkami i wieloma wyrzeczeniami. Nie mamy także refundacji dla planowanej i koniecznej rehabilitacji, która tutaj bardzo drogo kosztuje.
      Liczymy na Wasze dalsze wsparcie i serdecznie za nie dziękujemy. Jesteśmy przekonani, że każdy grosz pomoże Antosiowi uzyskać sprawność, o której tak bardzo jako rodzice marzymy.